Pokoje gościnne oraz imprezy okolicznościowe
ul. JaśKowa Dolina 114, tel. +48 504 222 475, 58 341 19 44

Wyjątkowe miejsce w centrum gdańska

Klub strzelecki to miejsce, otwarte na wszystkich. Możemy poszczycić się bogatą historią, zbudowaną przez lata współpracy z firmami i osobami prywatnymi od 1991 roku.
Wszystko zaczęło się właśnie od klubu i strzelnicy sportowej, po nich wachlarz naszych usług poszerzyliśmy o hotel, wyposażony w sale bankietowe oraz wiaty plenerowe. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, poszerzamy stale swoją ofertę, nadstawiając uważnie uszu i sprawdzając, jak pragną spędzać czas nasi klienci.
Fantastyczne otoczenie obiektu, położonego na ponad 5 hektarach soczystej zieleni, sprzyja odpoczynkowi w każdej formie. Malownicza przestrzeń – w zależności od oczekiwań – może zapewnić komfort prywatności, ciszę i relaks, miejsca spacerowe, teren do rozmaitych zabaw i zajęć sportowych i oczywiście anturaż dla niepowtarzalnych imprez.
Starając się wciąż nadążać za potrzebami rynku, stale się rozwijamy i nie ustajemy w wysiłkach o tworzenie niezapomnianych wrażeń:

Na naszej strzelnicy, pod okiem profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem i bogatym dorobkiem, możecie Państwo szkolić swoje umiejętności zarówno w strzelaniu myśliwskim, jak i sportowym.

Na terenie obiektu mieści się także biuro podróży, w którym fachowa kadra pomoże zorganizować wyjazdy, wycieczki i eventy, budując niezapomniane chwile oraz wspierając wybór z wyjątkowo bogatej i elastycznej oferty.

Lokalizacja

Obiekt umiejscowiony jest w spokojnej, leśnej okolicy. Dogodne położenie w górnej części Gdańska-Wrzeszcza daje możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta i jego atrakcji. Dodatkowo ok. 30m znajduje się przystanek autobusowy z którego co 15 min kursują autobusy do centrum Wrzeszcza, Gdańska głównego oraz na stację SKM.