Pokoje gościnne oraz imprezy okolicznościowe
ul. JaśKowa Dolina 114, tel. +48 504 222 475, 58 341 19 44

Organizowanie imprez to nasza pasja. Przekraczamy granice wyobraźni, tworząc niecodzienną oprawę dla każdej uroczystości. Do dyspozycji gości oddajemy wiaty plenerowe oraz dwie sale, umożliwiając stworzenie imprezy dedykowanej i wpisującej się w pełni w Państwa oczekiwania:

  • Wiata duża – przeznaczona do imprez półplenerowych do 200 osób, z możliwością zorganizowania dużego grilla lub paleniska.
  • Wiata mniejsza – przeznaczona do imprez półplenerowych do 150 osób.
  • Biała sala – do 80 osób, z możliwością połączenia z mniejszą wiatą, tworząc imprezę plenerowo – zamkniętą.
  • Sala bankietowa – do 30 osób.Zarówno w salach, jaki i wiatach dostosowujemy każdy element uroczystości do Państwa preferencji.

Ustalamy z Państwem użyte dekoracje i ozdabiamy wnętrza tak, aby stanowiły odbicie potrzeb klienta. Również rozłożenie stołów dostosowujemy do Państwa oczekiwań. Menu także ustalane jest indywidualnie – tak, aby sprostać najbardziej wysublimowanym gustom gości.
Konferencje i szkolenia. Zapewniamy nowoczesne zaplecze techniczne oraz wygodne sale do dyspozycji uczestników konferencji. Na życzenie stworzymy specjalne menu, dostosowane do Państwa oczekiwań. A jeśli w naszej ofercie nie ma czegoś, co jest konieczne, jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa potrzeby.
Imprezy integracyjne. Położenie naszego obiektu to wymarzona lokalizacja na imprezę integracyjną. Oferujemy wsparcie w opracowaniu interesującego programu, szytego na miarę potrzeb firmy. Uczestnicy mają możliwość uczestnictwa w porywających rozrywkach plenerowych – w tym także na strzelnicy oraz relaksacyjnych, a piękne otoczenie sprzyja nawiązywaniu pozytywnych relacji. Moc atrakcji i bogate zaplecze, gwarantują sukces każdej integracji.
Przyjęcia okolicznościowe (wesela, komunie, chrzciny, uroczystości żałobne). Dbamy o to, aby każdy szczegół – począwszy od dekoracji, przez układ stołów, aż po menu – wpisywał się w konwencję imprezy i współgrał harmonijnie z jej uczestnikami. Pozostając w tle, dokładamy starań o zadowolenie Państwa gości, tworząc niezapomniane wspomnienia.
Imprezy tematyczne. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Mieliśmy już przyjemność organizowania imprezy wiejskiej, szalonej zabawy w konwencji lat ’60, szałowego balu w stylu spektakularnego Las Vegas, a co roku organizujemy wielką imprezę plenerową – koncert Detko Band, w którym udział bierze 1500 gości, a możemy wiele więcej. Na Państwa życzenie dostosujemy wygląd sal, oprawę i menu tak, aby Państwa goście zatracili się w wykreowanej rzeczywistości i poczuli, jak w bajce.
Bez względu na rodzaj i charakter imprezy, wszystkim gościom możemy zaoferować miejsca noclegowe, uwzględniając atrakcyjne rabaty cenowe. Dla wszystkich gości również udostępniamy strzeżony parking na terenie naszego obiektu.

Przykładowy jadłospis weselny
Przykładowy Jadłospis komunijny

Biała Sala
Mała Wiata